Teamet

Vi er alltid interessert i å høre dine tilbakemeldinger. Kontakt oss gjerne på lifekeys@lifekeys.no, slik at vi kan gjøre din opplevelse enda bedre.

Adressen vår er Lars Hilles gate 30, 5008 Bergen. Mobil 45184433

Founder

Founder

Gudmundur Ebenezer
ge@lifekeys.no

CTO

CTO

Pierre Aclément
pierre@lifekeys.no

Business Analyst

Business Analyst

Hetal Shah
hetal@lifekeys.no

Head of Psychology

Head of Psychology

Christine Demmo, Ph.d.
christine@lifekeys.no

Marketing Manager

Marketing Manager

Kristin Skogstad
kristin@lifekeys.no

Junior Consultant

Junior Consultant

Sindre Frydstad
sindre@lifekeys.no

Co-Founder

Co-Founder

Erik Hellestøl
erik@lifekeys.no

Content Marketer

Content Marketer

Kinnary Godbole
kinnary@lifekeys.no